Internetinė mokymosi programa „Ką veikia vaikai?“ – unikalus, efektyvus ir patogus įrankis, sukurtas specialiai tėvams, siekiant padėti jiems geriau suprasti savo vaikus, stiprinti tarpusavio ryšį bei suteikti reikalingų žinių, padėsiančių apsaugoti vaikus nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo.

Tikima, kad bendravimas šeimoje yra be galo svarbus ir vertingas, todėl būtent šeimoje turi būti kalbama apie įvairius dalykus ir diskutuojama skirtingomis temomis, lavinant kritinį vaikų mąstymą.

„Ką veikia vaikai?“ yra vienintelė mokomoji internetinė programa tėvams Lietuvoje. Ji paremta užduočių principu, kurias atlikus, įgytos žinios nesunkiai pritaikomos praktikoje.

Skirtingo pobūdžio informacijos ir faktų apie bendravimo su vaikais ypatumus ar problemų sprendimą yra gausu, tačiau dažnai tėvams kyla klausimas – kaip tai įgyvendinti praktiškai? Siekdama padėti tėvams išspręsti šią dilemą, programą sukūrė organizacija „Mentor Lietuva“. Nuo 2020 m. gegužės mėn. ją administruoja Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas.

Tikimės, jog čia rasite naudingų žinių bei įgysite vertingų įgūdžių padėsiančių efektyviau bendrauti su savo vaikais.

Apklausa

Ar turite šeimos taisykles?